WebShopperiga liitunud e-poodide sooduspakkumised

Projektist

Projektist

Projektist

Projektist

Projektist
Projektist

Projektist

Ale24.ee on loodud eesmärgiga koondada kokku e-poodide sooduspakkumised. Hetkel oleme suunatud peamiselt WebShopperiga liitunud e-poodide sooduspakkumiste avaldamisele, kuid meiega võivad liituda ka teised e-poed, kes ei kasuta WebShopperi platvormi. E-poodidele, mis ei ole WebShopperiga tehtud kehtib eraldi hinnakiri.

Kui oled WebShopperi e-poe omanik ja soovid ale24.ee keskkonnas avaldada oma aktiivsed sooduspakkumised, siis selleks ei ole vaja teha muud, kui aktiveerida oma e-poe halduspaneelis ale24 liides ja sinu e-poe soodustooted ilmuvadki ale24 portaalis automaatselt.

WebShopperi kasutajale on sooduspakkumiste avaldamine meie lehel TASUTA. Kui sa ei ole WebShopperi kasutaja, siis on teenus tasuline. Hind sisaldab e-poe liidestamise ja avaldamise tasu. Küsi täpsemat pakkumist: info@ale24.ee või telefonil 56 302 302

NB! Ale24 keskkonnas ei toimu arveldamist, kõik sooduspakkumised avaldatakse meie lehel automaatse süsteemi osana ja suunatakse pakkuja lehele, kus toimub ka arveldamine toote eest. Ale24.ee keskkond ei vastuta pakkuja poolt lisatud ebatäpse või eksitava tootekirjelduse eest. Toote kohta infopäringu tegemiseks palume kasutada pakkuja e-poes olevaid kontakte.

Ale24.ee portaali haldab ettevõte Internetikaubamajad OÜ

ALE24 @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper